Zespół

Początkowo występowaliśmy w rodzinnym składzie. Obecnie zespół tworzy pięcioro wykształconych muzyków:

Ewelina

Ewelina – wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon, wodzirej

Absolwentka Muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Szkoły Muzycznej im. Jana z Lublina w Kraśniku w klasie fortepianu. Laureatka wielu muzycznych festiwali rangi powiatowej, wojewódzkiej, a nawet ogólnopolskiej. W zespole jest od samego początku. Pracowała jako instruktor muzyczny przy Osiedlowym Domu Kultury „Czerwoniaki” w Kraśniku oraz w Opolskim Centrum Kultury w Opolu Lubelskim.

Ula

Ula – wokal, cajon, tamburyn, grzechotki

Absolwentka Muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Szkoły Muzycznej im. Jana z Lublina w Kraśniku w klasie fortepianu. Laureatka wielu muzycznych festiwali rangi powiatowej, wojewódzkiej, a nawet ogólnopolskiej. W zespole jest od samego początku. Na co dzień instruktor muzyczny i trener wokalny w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Robert

Robert – instrumenty klawiszowe, keytar, akordeon

Absolwent Szkoły Muzycznej im. Jana z Lublina w Kraśniku w klasie keyboardu. Dotychczas instrumentalista w zespole muzycznym TAKT. Do zespołu dołączył w maju 2017 r.

Tomek

Jacek – perkusja

Przygodę z perkusją rozpoczął jakieś 30 lat temu. Początkowo przez długie lata grał w zespole ZAMBA. Założyciel zespołu KOKON BAND, w którym grał przez 10 lat. Do zespołu dołączył we wrześniu 2018.

Tomek

Kuba – bas

Od 4 lat gra w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej w Opolu Lubelskim. Do zespołu dołączył we wrześniu 2019 r.

GRALI Z NAMI:

Halina

Halina – wokal, tamburyn, grzechotki

Roman

Roman – gitara

Tomek

Tomek – gitara

STARY SKŁAD: